Kolekce Flat White
Kolekce Flat White
Kolekce Flat White
Zpět

Flat White

Krémové povlečení s jemným elegantním proužkem. Vysoce kvalitní bavlnu doplňuje syntetické vlákno, které ji přidává řadu příznivých vlastností. Kolekce disponuje mimořádně jemným povrchem, má dlouhou životnost a je navíc velmi nenáročná na svou údržbu.
od 180 Kč do 1 620 Kč
Kolekce Flat White

hotelový komfort

Zvolte ten správný základ. Nadýchanou a přesto lehkou výplň, kterou povléknete do příjemné kolekce Deep Secret. Polštáře a jejich množství je zásadní pro pohodlný spánek. Osvědčená kombinace tří polštářů je ideální pro Váš komfort i oporu. A také pro stylovější ložnici.
Kolekce Flat White

styly polštářů

Budou Vaše polštáře ve stylu "Classic" nebo "Oxford"? Classic říkáme polštářům s hladkými okraji a pro Oxfordské stlaní jsou charakteristické polštáře se zdobeným okrajem. Všechny naše kolekce disponují oběma variantami ve všech velikostech.
Kolekce Flat White

označení kolekce

Vaše sady Lejaan si můžete libovolně doplňovat a kombinovat. Každá kolekce je označená štítkem, díky kterému se při výběru nespletete. Máte-li doma kolekci Flat White, štítek bude šedý s hnědým logem.
Kolekce Flat White

NAŠE VELIKOSTI

Kromě klasických rozměrů přikrývek si můžete dopřát i varianty v prodloužené délce a dětské velikosti pro Vaše nejmenší spáče. Polštáře ve čtyřech velikostech skvěle doplní jakoukoliv přikrývku, zejména budou-li na Vaší posteli všechny tři pohromadě.
Kolekce Flat White

PROŠITÍ POVLAKU

Povlaky přikrývek jsou opatřeny prošitím, díky kterému peřina z povlaku nevyklouzne. Nepříjemná zapínání na knoflíky nebo zip jsme nahradili tímto elegantním a praktickým detailem.
Kolekce Flat White

PÉČE

Kolekce Flat White umožňuje praní až na 60 °C. Pro běžné osvěžení prádla však doporučujeme prát na 40 °C v pracím prostředku na barevné prádlo. Lze sušit v sušičce.
Kolekce Flat White

Vlastnosti kolekce

Složení 80% bavlna / 20% polyester certifikováno OEKO-TEX® Standard 100
Provedení česaná, merzerovaná bavlna
Dezén 6/24mm proužek
Gramáž 150g/ m2
Péče praní max. na 60°C, žehlení na střední stupeň

Nakupujte kolekci Flat White

dolů

Mohlo by se Vám líbit