Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč
Kolekce Flat White
Kolekce Flat White
Kolekce Flat White

Flat White Lejaan Kids

Jemná textura a hladký, nemačkavý povrch na krémovém základu s decentním proužkem. Přírodní bavlnu zde doplňují polymerová vlákna a díky tomuto chytrému složení je kolekce zárukou vysokého komfortu, kvality, odolnosti a jednoduché údržby.
Tip na set 1x 90x130cm/1x 45x65cm classic
910 Kč
Kolekce Flat White

Rodinný komfort

Naše kolekce jsou dokonale sladěny pro Vaše společné snění. Dětské povlečení totiž vyrábíme z materiálů jako pro dospělé. Můžete si tak užívat stejný komfort, ať už si ustelete společně, nebo zvlášť.
Kolekce Flat White

Styly polštářů

Povlečete dětem do klasického nebo oxfordského stylu? Polštáře "Classic" jsou hladké, zatímco "Oxford" říkáme těm s ozdobným okrajem. Dětské kolekce šijeme v obou variantách stejně jako pro dospělé.
Kolekce Flat White

Dětské velikosti

Pro postýlky Vašich nejmenších doporučujeme rozměry peřinky 90x130cm a polštáře 45x65cm. Větším snílkům pak padne rozměr peřiny 140x200cm a polštář dle libosti pro ty nejlepší polštářové bitvy.
Kolekce Flat White

Prošití povlaku

Díky praktickému prošití našich povlaků si Vaše děti užijí maximální pohodlí a výplně nevypadnou ani těm největším divochům. Knoflíky a zipy jsme nahradili tímto minimalistickým detailem, který je pohodlný, stylový a funkční.
Kolekce Flat White

Péče

Kolekci Flat White můžete prát až na 60 °C. Pro běžné osvěžení prádla však doporučujeme prát na 40 °C v pracím prostředku na barevné prádlo. Lze sušit v sušičce.
Kolekce Flat White

Vlastnosti kolekce

Složení 20% polyester/ 80% bavlna certifikováno OEKO-TEX® Standard 100
Provedení česaná, merzerovaná bavlna
Povrch 6/24mm proužek
Gramáž 150g/m2, TC250
Péče

NAKUPUJTE DĚTSKOU KOLEKCI