Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč
Kolekce Fair play
Kolekce Fair play
Kolekce Fair play
Kolekce Fair play

Fair play

Fair Play, prostěradlo z organické bavlny v příjemném světle šedém tónu. Je měkké, na dotek jemné, odolné a neprůsvitné. Díky napínacím gumičkám svou postel jednoduše povléknete do hladka. Nejlépe doplňuje kolekce Midnight Diving, Deep Secret a růžovou Never Too Late.
od 860 Kč do 1 280 Kč
Kolekce Fair play

Dokonale padnoucí

Napínací gumičky v rozích prostěradla pro snadnější povlékání. Prostěradlo díky nim navléknete na matraci na pevno a je dokonale vypnuté.
Kolekce Fair play

Chytrý detail

Každé naše prostěradlo je vybaveno etiketou, která označuje jeho kratší stranu. Prostěradlo tak povléknete snadněji a rychleji.
Kolekce Fair play

Péče

Kolekce Fair Play umožňuje praní až na 60 °C. Pro běžné osvěžení prádla však doporučujeme prát na 40 °C v pracím prostředku na barevné prádlo. Lze sušit v sušičce.
Kolekce Fair play

Vlastnosti prostěradla

Složení 100% organická bavlna certifikovaná OEKO-TEX® Standard 100
Provedení česaná, merzerovaná organická bavlna
Dezén hladký satén matný
Gramáž 145 g/m2
Péče

NAKUPUJTE KOLEKCI

Mohlo by se Vám líbit