Kolekce Deep secret
Kolekce Deep secret
Kolekce Deep secret
Zpět

Deep secret

Tmavě šedé bavlněné povlečení, které propojuje nadčasovou kvalitu a vytříbený styl. Vlastnosti přírodních vláken bavlny poskytují tomuto materiáu výbornou prodyšnost, měkkost, pevnost a dlouhou životnost.
od 220 Kč do 2 150 Kč
Kolekce Deep secret

hotelový komfort

Zvolte ten správný základ. Nadýchanou a přesto lehkou výplň, kterou povléknete do příjemné kolekce Deep Secret. Polštáře a jejich množství je zásadní pro pohodlný spánek. Osvědčená kombinace tří polštářů je ideální pro Váš komfort i oporu. A také pro stylovější ložnici.
Kolekce Deep secret

styly polštářů

Budou Vaše polštáře ve stylu "Classic" nebo "Oxford"? Classic říkáme polštářům s hladkými okraji a pro Oxfordské stlaní jsou charakteristické polštáře se zdobeným okrajem. Všechny naše kolekce disponují oběma variantami ve všech velikostech.
Kolekce Deep secret

označení kolekce

Vaše sady Lejaan si můžete libovolně doplňovat a kombinovat. Každá kolekce je označená štítkem, díky kterému se při výběru nespletete. Máte-li doma kolekci Deep Secret, štítek bude tmavě šedý s hnědým logem.
Kolekce Deep secret

NAŠE VELIKOSTI

Kromě klasických rozměrů přikrývek si můžete dopřát i varianty v prodloužené délce a dětské velikosti pro Vaše nejmenší spáče. Polštáře ve čtyřech velikostech skvěle doplní jakoukoliv přikrývku, zejména budou-li na Vaší posteli všechny tři pohromadě.
Kolekce Deep secret

prošití povlaku

Povlaky přikrývek jsou opatřeny prošitím, díky kterému peřina z povlaku nevyklouzne. Nepříjemná zapínání na knoflíky nebo zip jsme nahradili tímto elegantním a praktickým detailem.
Kolekce Deep secret

péče

Šetrně barvená vysoce kvalitní bavlna, kterou k výrobě kolekce Deep Secret používáme, umožňuje praní až na 60 °C. Pro běžné osvěžení prádla však doporučujeme prát na 40 °C v pracím prostředku na barevné prádlo. Lze sušit v sušičce.
Kolekce Deep secret

Vlastnosti kolekce

Složení 100% bavlna certifikovaná OEKO-TEX® Standard 100
Provedení česaná, merzerovaná bavlna
Dezén hladký satén
Gramáž 140g/ m2
Péče praní max. na 60°C, žehlení na střední stupeň

Nakupujte kolekci Deep secret

dolů

Mohlo by se Vám líbit