Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč
Kolekce Confident Green

Confident Green

Kolekce ručníků a osušek Confident Green v zeleném odstínu. Ručníky a osušky jsme navrhli tak, aby zůstaly načechrané i po vyprání. Souhra bavlny a konopí propůjčuje ručníkům vyšší savost a nadstandardní antibakteriální vlastnosti. Zahalte se po koupeli do kvalitního smyčkového froté a objevte tu nejměkčí strukturu gramáže 700 g/m².
od 190 Kč do 1 490 Kč
Kolekce Confident Green

NAŠE VELIKOSTI

Kolekce ručníků a osušek Confident Green ve čtyřech velikostech, které ideálně fungují ve společném setu. Standardní rozměry doplňuje praktický čtvrtý menší ručník pro hosty.
Kolekce Confident Green

NAŠE FROTÉ

Naše ručníky a osušky jsou vyrobeny ze smyčkového froté. Jejich prvotřídní kvalitu potvrzuje hustota a délka smyček spolu s vysokou gramáží tkaniny.
Ta dosahuje u klasických rozměrů ručníků
Lejaan 700 g/m², pro rychlejší schnutí malých ručníků pro hosty 550 g/m². Kombinujte s unisex župany a měkkými koupelnovými předložkami ve stejných odstínech.
Kolekce Confident Green

PÉČE

Vaše froté bude dlouho jako nové, budete-li o něj správně pečovat. Při praní dodržujte vždy doporučení na štítku. Používejte běžnou dávku pracího gelu na barevné prádlo (bez opticky rozjasňujících látek). Nepoužívejte aviváže, mají negativní vliv na absorpční vlastnosti froté. Barevné ručníky také doporučujeme několikrát vyprat samostatně pro ustálení barev.
Kolekce Confident Green

Vlastnosti ručníků

Složení 75% bavlna / 25% konopí
Struktura Smyčková
Gramáž 700 g/m²
40 × 50 cm - 550 g/m²
Odstín PANTONE 16-5515 TPG
Péče

NAKUPUJTE KOLEKCI

Mohlo by se Vám líbit