Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč

O LEJAAN

Spánek je pro nás rituálem.

Naše kolekce tvoříme s myšlenkou povýšení odpočinku na opravdu snový level. Vizí, která značku od začátku doprovází, prostupuje závazek ke kvalitě, nadčasovému designu a udržitelnosti. Každá kolekce reprezentuje malý kousek světa Lejaan, kterého jste nyní součástí.

Záleží na tom, v čem spíte.

Lejaan je mladá česká značka. Duši do ní vnesla trojice vizionářů, jejichž společné know-how dává značce punc kvality a vytříbeného stylu. K výrobě kolekcí Lejaan využíváme ta nejlepší vlákna z prověřených zdrojů a specializované techniky, které zaručují prvotřídní kvalitu. Klademe důraz na odolnost a nezávadnost našich materiálů a barev. To vše v příjemných povrchových úpravách a stylovém designu.

Kolekce s příběhem.

Za každou z našich kolekcí stojí hlubší inspirace a s ní spojená atmosféra. Podle té byl navržený personalizovaný tón barvy, kterou kolekce nese. Jednotnost tónů a estetiky Lejaan pak umožňuje vzájemné kombinace všech kolekcí společně.

Galerie

Materiály

Při výběru materiálů pro naše kolekce jsme se rozhodli povléknout Lejaan do osvědčené kvalitní bavlny. Tu doplňuje moderní a nadčasové viskózové vlákno TENCEL™. Kolekce županů a ručníků je vyrobená z kvalitní česané bavlny, která je také známá jako froté. Produkty Lejaan definuje paleta našich vlastních barev, které lze společně kombinovat.

PURE COTTON

100% bavlna
Příjemně chladivá a prodyšná bavlna. Přírodní materiál ověřený časem.

ORGANIC COTTON

100% organická bavlna
Vlákna 100% organické bavlny pochází z geneticky nemodifikovaných bavlníků. Má veškeré vlastnosti bavlny, přičemž je ohleduplná k přírodě, která lidem tento dosud nepřekonaný materiál poskytuje.

SMART COTTON

80% bavlna, 20% polyester
Snadná údržba, lehkost a odolnost. Symbióza klasického a moderního vlákna nabízí tyto skvělé vlastnosti.

NEO COTTON

60% lyocel (TENCEL™), 40% bavlna / 50% lyocel (TENCEL™), 50% bavlna
Inovativní TENCEL™ ve spojení s tradiční bavlnou vytváří sametově jemný povrch pro ten nejkomfortnější odpočinek. Vyrovnává teplotu, dobře saje a nemačká se. Tajemstvím je viskózové vlákno z eukalyptu.

ROZMĚRY PRO KAŽDÉHO

Kolekce povlečení Lejaan jsou vyráběny v mnoha rozměrech a to včetně prodloužené délky peřin a několika velikostí polštářů. Snový odpočinek pro každého od těch nejmenších až po ty největší a to doslova.

PRO LEPŠÍ DNY I NOCI

Spaní jako rituál pro kvalitnější a zdravější život. To je myšlenka, na které vznikly kolekce Lejaan. Měkké a příjemné výplně jsou základem, na který povlékáme kvalitní a ověřené materiály. Čistota a jednoduchost našich designů a barev pak povyšují naše kolekce do stylových výšin. Ložnice jako z katalogu. Odpočinek jako na dovolené. Každý den.

Vracíme zpět kvalitní a příjemné froté, které poslouží Vám i další generaci. Ručníky a župany Lejaan zůstanou měkké a nadýchané po každém vyprání. Savé a odolné froté z kvalitní česané bavlny z ověřených zdrojů. Jednobarevná sada ručníků nebo stylový mix & match? S Lejaan můžete mít obojí.