Navštivte náš showroom | Po–Pá 11–19 | So–Ne 10–18 | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Navštivte náš showroom | Po–Pá 11–19 | So–Ne 10–18 | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Navštivte náš showroom | Po–Pá 11–19 | So–Ne 10–18 | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Navštivte náš showroom | Po–Pá 11–19 | So–Ne 10–18 | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma
en

O LEJAAN

Spánek je pro nás rituálem

Vizí, která značku od začátku doprovází, prostupuje závazek ke kvalitě, nadčasovému designu a udržitelnosti. Hlavní inspirací ložního prádla Lejaan je neopakovatelný pocit, jaký se dostaví, když zažijete pohodlí luxusní hotelové postele. Za každým centimetrem látky najdete hlubší inspiraci a s ní spojený odstín, který si sami navrhujeme. Tvoříme kolekce povlečení a froté, které promění vaši každodenní rutinu v rituál.

ZÁLEŽÍ NA TOM, V ČEM SPÍTE

Značku povlečení a bytového textilu Lejaan jsme na trh uvedli v roce 2020, přípravy však začaly už o tři roky dříve. Stojí za ní perfekcionistické požadavky tří kamarádů – Marcela Gecova, Jana Kmocha a Jana Bartoše, jejichž jména se v přesmyčkách promítla také do názvu značky. Do jejích základů vložili znalosti hotelového provozu, ale i architektury a designu ze svých předchozích působení. Vytváříme to nejlepší prostředí pro váš odpočinek a domácí wellness.

PRO LEPŠÍ DNY I NOCI

Nabízíme ucelené kolekce cenově dostupného minimalistického povlečení šitého v Čechách. Všechny kolekce vyrábíme i v rozměrech pro dětské postýlky. Sortiment zahrnuje také prostěradla, výplně, ručníky, župany, koupelnové předložky, pletené plédy, tkané přehozy a dekorační polštáře. K výrobě využíváme ta nejlepší vlákna z prověřených zdrojů a specializované techniky, které zaručují prvotřídní kvalitu, dlouhověkost a snadnou údržbu.

SNOVÉ MATERIÁLY POVLEČENÍ

Gramáž, strukturu, barvu i složení materiálů si podle našich návrhů necháváme vyrábět na míru pro naši značku.

LEN, LYOCELL A BAVLNA

Len dodává kolekcím matný rustikální vzhled a pevnost, TENCEL™ Lyocell povlečení zjemňuje a snižuje jeho mačkavost a příměs bavlny usnadňuje péči. Tyto přírodní materiály vytváří dohromady povlečení s výbornými termoregulačními schopnostmi, které zůstává dlouhodobě svěží a zajišťuje maximální požitek z odpočinku.

LYOCELL A BAVLNA

Tencel™ Lyocell je certifikovaným textilním vláknem vyrobeným z celulózy. Má termoregulační schopnosti, dobře pohlcuje vlhkost a méně se mačká. V kombinaci s bavlnou tvoří náš signature materiál v kolekcích ložního prádla, kde zastupuje výjimečnou hebkost a komfort pro nenahraditelný pocit při odpočinku.

BAVLNA

Bavlna je naším oblíbeným materiálem pro kolekce ložního prádla pro svou pevnost a odolnost vůči opotřebení. Povlečení je na omak příjemné a dobře absorbuje vlhkost.

ORGANICKÁ BAVLNA

Organická bavlna splňuje certifikaci pro zpracování v souladu s mezinárodními normami pro ekologickou produkci. Její pěstování tak probíhá bez použití pesticidů a dalších chemických látek. Povlečení z biobavlny je přirozeně měkké a prodyšně.

BAVLNA A POLYESTER

Povlečení s elegantním proužkem na jemném základu. Příjemný nemačkavý materiál je výsledkem propojení přírodní bavlny a polyesteru. Díky této kombinaci jsou povlečení odolná a nenáročná na údržbu.

PRO JEŠTĚ VĚTŠÍ POHODLÍ

SATÉN

S Lejaan zapomeňte na satén jako neprodyšnou lesklou látku. Satén totiž také označuje způsob tkané vazby, a nezáleží na tom, jaký materiál k tomu použijeme. Díky této vazbě je povlečení hedvábně hladké.

FROTÉ

Naše ručníky, župany a koupelnové předložky jsou vyrobeny ze smyčkového froté. Jejich prvotřídní kvalitu potvrzuje hustota a délka smyček společně s vysokou gramáží tkaniny.Lejaan froté jsme navrhli v kvalitní česané 100% bavlně, organické bavlně, prémiové bavlně a variantě kombinující bavlnu s konopným vláknem. Ručníky, župany a koupelnové předložky Lejaan si svou měkkost, savost a nadýchanost zachovají i po mnoha vypráních.

ROZMĚRY PRO KAŽDÉHO

Kolekce povlečení Lejaan jsou vyráběny v mnoha rozměrech a to včetně prodloužené délky peřin a několika velikostí polštářů. Snový odpočinek pro každého od těch nejmenších až po ty největší, a to doslova.

LEJAAN KIDS

Kolekce Lejaan Kids byly navrženy s mimořádnou péčí a láskou k rodině. Dětské povlečení, prostěradla a výplně vyrábíme z prémiových materiálů a ladí s těmi dospěláckými.

DOPLŇKY

Detaily často tvoří náš osobitý prostor. Proto jsme pro zútulnění a vaše pohodlí navrhli pletenou a tkanou kolekci plédů a dekoračních polštářů v autorských odstínech. Ušité pro chvíle odpočinku, stvořené pro osvěžení okamžiku, vaší pohovky, křesla nebo postele.

Něco navíc

MIX & MATCH

Inovativní mix & match je náš oblíbený systém pro snadné ladění všech kolekcí Lejaan. Barevné škály materiálů jsme záměrně navrhli tak, aby odstíny umožňovaly jejich vzájemné kombinace. I náš e-shop je naprogramován pro možnost přidat k sobě jednotlivé povlaky bez nutnosti kupovat celé sety povlečení. Této myšlenky se držíme u každé naší kolekce. S mix & match získáte neomezené možnosti, s kterými vaše ložnice nebo koupelna bude vypadat pokaždé jinak.

SE ZÁVAZKEM K UDRŽITELNOSTI

Při výrobě používáme přírodní materiály jako je certifikovaná organická bavlna nebo lyocellové vlákno. Naše balení má certifikaci FSC, která zajišťuje, že obaly byly vyrobeny z materiálů z udržitelně obhospodařovaných lesů. Díky eliminaci zipů a dalších kovových či plastových součástek je povlečení Lejaan plně rozložitelné.

LEJAAN A VÝZKUM

Všechny naše kolekce povlečení vznikají pod rukama českých švadlen. Za naše sídlo jsme si zvolili bývalou textilní továrnu Kolora v Liberci a navazujeme tak na místní dlouholetou tradici spojenou s tímto řemeslem. I proto jsme se rozhodli v rámci výzkumu a testování materiálů spolupracovat s Textilní fakultou Technické univerzity v Liberci.