Kolekce Brave Grey
Kolekce Brave Grey
Zpět

Brave Grey

Béžové ručníky a osušky z vysoce kvalitní bavlny. Mají pevný tkaný okraj a díky kvalitě smyček a nadprůměrné gramáži 630g/m2 také výbornou savost. Dostupné jsou v několika velikostech a kolekci také doplňují unisexové župany ve stejné kvalitě.
od 260 Kč do 890 Kč
Kolekce Brave Grey

NAŠE VELIKOSTI

Kolekce Brave Grey nabízí tři velikosti, které ideálně fungují ve společném setu. Ručníky ve dvou běžných velikostech doplňuje třetí rozměr, který lze díky minimalistickému designu a větší velikosti použít i jako plážovou osušku.
Kolekce Brave Grey

NAŠE FROTÉ

Naše ručníky jsou vyrobeny ze smyčkového froté. Jejich prvotřídní kvalitu potvrzuje hustota a délka smyček spolu s vysokou gramáží tkaniny. Ta dosahuje u ručníků Lejaan 630 g/m2.
Kolekce Brave Grey

PÉČE

Vaše froté bude dlouho jako nové, budete-li o něj správně pečovat. Při praní dodržujte vždy doporučení na štítku. Praní na nižší teplotu může mít nepříznivý vliv na barvu ručníku. Používejte běžnou dávku pracího gelu na barevné prádlo ( bez opticky rozjasňujících látek). Nepoužívejte aviváže, mají negativní vliv na absorbční vlastnosti froté. Barevné ručníky také doporučujeme několikrát vyprat samostatně pro ustálení barev.
Kolekce Brave Grey

Vlastnosti ručníků

Složení 100% bavlna
Struktura Smyčková
Gramáž 630g/ m2
Péče PRANÍ NA 40°C

Nakupujte ručníky Brave Grey

dolů

Mohlo by se Vám líbit