Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Navštivte náš showroom | Po–Pá 11–19 | So–Ne 10–18 | Jaromírova 4, Praha 2 Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Navštivte náš showroom | Po–Pá 11–19 | So–Ne 10–18 | Jaromírova 4, Praha 2 Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Navštivte náš showroom | Po–Pá 11–19 | So–Ne 10–18 | Jaromírova 4, Praha 2 Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Navštivte náš showroom | Po–Pá 11–19 | So–Ne 10–18 | Jaromírova 4, Praha 2 Vrácení do 14 dnů zdarma
en
PANTONE 15-1218 TPG
 Kolekce Wooden Essence

Wooden Essence

Kolekce povlečení Wooden Essence je inspirovaná zemitými odstíny dřeva. Povlečení jsme navrhli ve vyšším počtu nití na centimetr a nižší gramáži pro výjimečnou jemnost látky. Zažijte hebkost béžových tónů ve 100% organické bavlně na vlastní kůži.
Tip na set 1×140×200 cm / 1×70×90 cm classic
2 680 Kč
 Kolekce Wooden Essence

hotelový komfort

Zvolte ten správný základ. Nadýchanou a přesto lehkou výplň, kterou povléknete do příjemné kolekce Wooden Essence. Polštáře a jejich množství je zásadní pro pohodlný spánek. Osvědčená kombinace tří polštářů je ideální pro komfort i oporu. A také pro stylovější ložnici.
 Kolekce Wooden Essence

styly polštářů

Budou vaše polštáře ve stylu "Classic" nebo "Oxford"? Classic říkáme polštářům s hladkými okraji a pro Oxfordské stlaní jsou charakteristické polštáře se ozdobným okrajem. Všechny naše kolekce disponují oběma variantami ve všech velikostech.
 Kolekce Wooden Essence

NAŠE VELIKOSTI

Kromě klasických rozměrů přikrývek si můžete dopřát i variantu dvojitou a prodlouženou. Polštáře v osmi velikostech skvěle doplní jakoukoliv přikrývku, zejména budou-li na vaší posteli v setu tří pohromadě.
 Kolekce Wooden Essence

prošití povlaku

Povlaky přikrývek jsou opatřeny prošitím, díky kterému peřina z povlaku nevyklouzne. Nepříjemná zapínání na knoflíky nebo zip jsme nahradili tímto elegantním a praktickým detailem.
 Kolekce Wooden Essence

péče

Kolekci Wooden Essence můžete prát až na 60°C. Pro běžné osvěžení prádla však doporučujeme prát na 40°C. Lze sušit v sušičce.
 Kolekce Wooden Essence

NADROZMĚRNÉ PŘIKRÝVKY

K povlakům na přikrývky v rozměrech 240 × 200 cm a 240 × 220 cm přidáváme praktické tkaničky. I nadměrná velikost výplně tak bude držet na svém místě. Tkaničky se dají schovat, nebo je můžete nechat tak, jak jsme je našili. Vždy budou vypadat decentně a nebudou rušit celkový vzhled postele.
 Kolekce Wooden Essence

NA VLASTNÍ KŮŽI

Stále si nejste jistí barvou či materiálem? Nechte si domů poslat vzorník, nebo zavítejte přímo k nám. Rádi vám se vším poradíme jak v našem pražském showroomu, tak při libereckém private shoppingu, na který si stačí zarezervovat termín.
 Kolekce Wooden Essence

Vlastnosti kolekce

Složení 100% organická bavlna
Provedení ČESANÁ, MERCEROVANÁ, ORGANICKÁ BAVLNA
Vazba hladký satén matný
Gramáž 130 g/m², TC 300
Odstín PANTONE 15-1218 TPG
Péče

NAKUPUJTE KOLEKCI

Mohlo by se Vám líbit