Všechny produkty

Filtr: Povlečení
PovlečeníVýplněProstěradlaŽupanyRučníkyDárkové poukazy

Quiet jungle

hebké, chladivé, nemačkavé
60% Lyocell TENCEL™ / 40% bavlna
Hedvábně jemné bílé povlečení Quiet Jungle je naší signature kolekcí. Spojuje tradiční kvality bavlny s inovativními vlákny z eukalyptového dřeva do mimořádně hebkého povrchu s řadou unikátních vlastností. Maximální komfort a udržitelnost v jedné kolekci.
od 260 Kč do 2 250 Kč

Never too late

JEMNÉ, CHLADIVÉ, NEMAČKAVÉ
60% Lyocell TENCEL™ / 40% bavlna
Jemné růžové povlečení Never Too Late je spojením minimalistického designu a udržitelné kvality. Příjemně chladivý materiál je výsledkem propojení bavlny s inovativními vlákny z eukalyptového dřeva, jehož jedinečné vlastnosti zaručují maximální komfort a přirozený lesk.
od 220 Kč do 2 790 Kč

Flat White

JEMNÉ, MĚKKÉ, NEMAČKAVÉ
80% bavlna /20% polyester
Krémové povlečení Flat White zdobí jemný elegantní proužek. Příjemný nemačkavý materiál je výsledkem chytrého propojení přírodních a syntetických vláken. Tato kombinace je zárukou kvality, odolnosti a nenáročné údržby.
od 180 Kč do 1 850 Kč

Winter Fields

Jemné, měkké, prodyšné
100% bavlna
Bílé bavlněné povlečení Winter Fields je zdobené protkanými proužky a řadí se tak mezi nestárnoucí klasiku. Přírodní vlákna čisté bavlny nabízí měkký a nadýchaný povrch, který je zároveň prodyšný a velmi odolný.
od 170 Kč do 1 560 Kč

Frozen lake

Organické, měkké, prodyšné
100% organická bavlna
Oboustranné šedo-bílé povlečení Frozen Lake. Propojení přirozené kvality a svěžího minimalistického designu v kolekci vyrobené z prvotřídní organické bavlny. Na dotek jemná a měkká textura, jejíž vlastnosti jsou zároveň spojené s vysokou odolností a pevností.
od 210 Kč do 1 990 Kč

Midnight Diving

Jemné, měkké, prodyšné
100% bavlna
Bavlněné povlečení Midnight Diving definuje temně modrý barevný tón na ryze přírodním materiálovém základu. Je stylové, příjemné na dotek a díky vysoké gramáži a kvalitnímu zpracování také velmi odolné. Absorbuje vlhkost a má jemný hladký povrch.
od 220 Kč do 2 150 Kč

Old memories

JEMNÉ, MĚKKÉ, NEMAČKAVÉ
80% bavlna / 20% polyester
Povlečení Old Memories zdobí elegantní proužek na jemně šedém barevném základu. Materiál je spojením přírodní bavlny s příměsí syntetického vlákna, a tak je nejen příjemný a měkký, ale také nenáročný na údržbu. Je chladivé, nemačkavé a velmi odolné.
od 190 Kč do 1 850 Kč

Organic cloud

organické, prodyšné, přírodní
100% organická bavlna
Bílé povlečení z bio bavlny Organic Cloud představuje udržitelnou variantu komfortu a zdravého spaní. Organická bavlna roste v "živé půdě" a díky šetrným procesům výroby nezatěžuje životní prostředí, ani naše tělo. Je jemnější na dotek a zachovává přirozenou měkkost a pružnost.
od 210 Kč do 1 990 Kč

Deep secret

JEMNÉ, MĚKKÉ, PRODYŠNÉ
100% bavlna
Tmavě šedé povlečení z kolekce Deep Secret je vyrobené z přírodních vláken výběrové bavlny. Barevný tón temně šedé přecházející v černou je definicí sofistikovaného stylu. Mezi základní vlastnosti této kolekce patří příjemná a hladká textura materiálu, který dobře absorbuje vlhko.
od 220 Kč do 2 150 Kč

Honest White

PŘÍJEMNÉ, SAVÉ, MĚKKÉ
100% bavlna 450g/m2
Bílé župany z kolekce Honest White jsou hotelovou klasikou, kterou si nyní můžete dopřát i doma. Kolekce je spojením vysoké kvality a jednoduchého designu do unisexového střihu. Díky kvalitě smyček a vysoké gramáži má župan výbornou savost. Disponuje kapucí, kapsami a páskem na převázání.
1 780 Kč

Naive Vanilla

PŘÍJEMNÉ, SAVÉ, MĚKKÉ
100% bavlna 450g/m2
Kolekce Naive Vanilla nabízí unisexové župany v krémovém provedení. Kolekce je spojením vysoké kvality, jednoduchého designu a jemného vanilkového tónu. Díky kvalitě smyček a vysoké gramáži má župan výbornou savost. Disponuje kapsami, kapucí a páskem na převázání.
1 780 Kč

Shy Grey

PŘÍJEMNÉ, SAVÉ, MĚKKÉ
100% bavlna 450g/m2
Župany z kolekce Shy Grey jsou kvalitní a stylovou variantou v unisexovém provedení. Kolekce je spojením vysoké kvality, jednoduchého designu a luxusního šedého tónu. Díky kvalitě smyček a vysoké gramáži má župan výbornou savost. Disponuje kapucí, kapsami a polohovacím páskem na převázání.
1 780 Kč

Brave Grey

PŘÍJEMNÉ, SAVÉ, MĚKKÉ
100% bavlna 450g/m2
Župany z kolekce Brave Grey jsou kvalitní a stylovou variantou v unisexovém provedení. Kolekce je spojením vysoké kvality, jednoduchého designu a neobyčejného barevného tónu tmavě šedé. Díky kvalitě smyček a vysoké gramáži má župan výbornou savost. Disponuje kapsami, kapucí a páskem na převázání.
1 780 Kč

Moody Blue

PŘÍJEMNÉ, SAVÉ, MĚKKÉ
100% bavlna 450g/m2
Župany z kolekce Moody Blue jsou vyrobené z vysoce kvalitní bavlny. Klasický střih a plný tón temně modré barvy skvěle vynikají na kvalitním froté vysoké gramáže. Právě díky příjemné gramáži a kvalitě smyček má župan dobrou savost. Disponuje kapucí, kapsami a polohovacím páskem na převázání.
1 780 Kč

Gentle Rose

PŘÍJEMNÉ, SAVÉ, MĚKKÉ
100% bavlna 450g/m2
Župany z kolekce Gentle Rose definuje sofistikovaný starorůžový tón v našem klasickém unisex střihu. Vyrábíme je z prémiové bavlny v ideální gramáži, díky které jsou příjemně lehké a výborně savé zároveň. Díky praktickým detailům jako jsou kapsy, pásek a kapuce, bude tento župan Vaším oblíbeným homewear kouskem.
1 780 Kč

Honest White

PŘÍJEMNÉ, SAVÉ, ODOLNÉ
100% bavlna 630g/m2
Ručníky a osušky z kolekce Honest White snoubí čistotu bílé barvy s vysoce kvalitní bavlnou. Mají pevný tkaný okraj a díky kvalitě smyček a nadprůměrné gramáži také výbornou savost. Dostupné jsou v několika velikostech.
od 210 Kč do 740 Kč

Naive Vanilla

PŘÍJEMNÉ, SAVÉ, ODOLNÉ
100% bavlna 630g/m2
Krémové ručníky a osušky z kolekce Naive Vanilla jsou vyrobené z vysoce kvalitní bavlny. Mají pevný tkaný okraj a díky kvalitě smyček a nadprůměrné gramáži také výbornou savost. Dostupné jsou v několika velikostech a kolekci také doplňují unisexové župany ve stejné kvalitě.
od 260 Kč do 890 Kč

Shy Grey

PŘÍJEMNÉ, SAVÉ, ODOLNÉ
100% bavlna 630g/m2
Ručníky a osušky z kolekce Shy Grey snoubí luxusní šedé tóny s vysoce kvalitní bavlnou. Mají pevný tkaný okraj a díky kvalitě smyček a nadprůměrné gramáži také výbornou savost. Dostupné jsou v několika velikostech a kolekci také doplňují unisexové župany ve stejné kvalitě.
od 260 Kč do 890 Kč

Brave Grey

PŘÍJEMNÉ, SAVÉ, ODOLNÉ
100% bavlna 630g/m2
Ručníky a osušky z kolekce Brave Grey jsou vyrobené z vysoce kvalitní bavlny. Mají pevný tkaný okraj a díky kvalitě smyček a nadprůměrné gramáži také výbornou savost. Dostupné jsou v několika velikostech a kolekci také doplňují unisexové župany ve stejné kvalitě.
od 260 Kč do 890 Kč

Moody Blue

PŘÍJEMNÉ, SAVÉ, ODOLNÉ
100% bavlna 630g/m2
Ručníky a osušky z kolekce Moody Blue definuje temně modré froté z vysoce kvalitní bavlny. Mají pevný tkaný okraj a díky kvalitě smyček a nadprůměrné gramáži také výbornou savost. Dostupné jsou v několika velikostech a kolekci doplňují i unisexové župany ve stejné kvalitě.
od 260 Kč do 890 Kč

Classic All Season

NADÝCHANÉ, LEHKÉ, HŘEJIVÉ
100% antialergenní polyesterové mikrovlákno
Prošívané antialergenní přikrývky Lejaan jsou vyrobené z kvalitní pratelné výplně, která díky svým unikátním vlastnostem zachovává nadýchaný vzhled a hebkost. Přikrývky vhodné pro celoroční využití jsou dostupné ve velikostech jednolůžka, dvoulůžka i v dětském rozměru.
od 840 Kč do 3 290 Kč

Classic high

NADÝCHANÉ, MĚKKÉ, PODDAJNÉ
100% antialergenní polyesterové mikrovlákno
Antialergenní polštáře Lejaan jsou vyrobeny z dutých polyesterových vláken ve tvaru vloček. Polštáře si pak díky této výplni zachovávají původní objem a po vyprání neztrácí tvar. Jsou hebké a nadýchané na dotek, zároveň ale poskytují příjemnou oporu a přirozenou měkkost. Dostupné jsou ve velikostech našich povlaků i v dětské verzi.
od 330 Kč do 790 Kč

Classic Lightweight

LEHKÉ, VZDUŠNÉ, PRODYŠNÉ
100% antialergenní polyesterové mikrovlákno
Prošívané antialergenní přikrývky Lejaan jsou vyrobené z kvalitní pratelné výplně, která díky svým unikátním vlastnostem zachovává nadýchaný vzhled a hebkost. Přikrývky vhodné pro letní využití mají menší hřejivost a jsou dostupné ve velikostech jednolůžka i dvoulůžka.
od 1 130 Kč do 2 990 Kč

Frosty Morning

PŘÍJEMNÉ, PRODYŠNÉ, PEVNÉ
100% bavlna
Bílé prostěradlo Frosty Morning je vyrobené z čisté bavlny, díky níž je měkké, příjemné a velmi odolné. Jednoduché povlékání zajišťují napínací rohy s gumičkou, které prostěradlo dobře upevní a vypnou do hladka. Bílý neprůsvitný základ s jemnou strukturou se tak hodí ke každému povlečení. Dostupné pro jednolůžko i dvoulůžko.
od 730 Kč do 1 050 Kč

Foggy Evening

PŘÍJEMNÉ, PRODYŠNÉ, PEVNÉ
100% bavlna
Šedé bavlněné prostěradlo Foggy Evening je měkké, příjemné a velmi odolné. Napínací rohy s komfortní gumičkou zajišťují jednoduché povlékání a perfektní upevnění na matraci. Je neprůsvitné a díky svému neutrálnímu tónu skvěle doplní téměř každou barvu povlečení. Dostupné velikosti pro jednolůžko i dvoulůžko .
od 860 Kč do 1 280 Kč

Quiet jungle

hebké, chladivé, nemačkavé
60% Lyocell TENCEL™ / 40% bavlna
Bílé prostěradlo Quiet Jungle spojuje tradiční kvality bavlny s inovativními vlákny z eukalyptového dřeva do mimořádně hebkého povrchu. Jednoduché povlékání zajišťují napínací rohy s gumičkou, které prostěradlo dobře upevní a vypnou do hladka. Bílý neprůsvitný základ s jemnou strukturou se tak hodí ke každému povlečení. Dostupné pro jednolůžko i dvoulůžko.
od 1 090 Kč do 1 580 Kč

Dárkový poukaz

RADOST V OBÁLCE
100% od srdce
Věnujte dárkový poukaz Lejaan a nechte to na nich. Dárkový poukaz pošleme Vám, nebo přímo odbarovanému v krásném balení i s věnováním. Darujte volnost výběru. Darujte Lejaan.
od 500 Kč do 5 000 Kč