Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Vrácení do 14 dnů zdarma
Kolekce Flat White
Kolekce Flat White
Kolekce Flat White

Flat White

Krémové povlečení s jemným elegantním proužkem. Vysoce kvalitní bavlnu doplňuje syntetické vlákno, které ji přidává řadu příznivých vlastností. Kolekce disponuje mimořádně jemným povrchem, má dlouhou životnost a je navíc velmi nenáročná na svou údržbu.
Tip na set 1x 140x200cm/1x 70x90cm classic
1 440 Kč
Kolekce Flat White

hotelový komfort

Zvolte ten správný základ. Nadýchanou a přesto lehkou výplň, kterou povléknete do příjemné kolekce Flat White. Polštáře a jejich množství je zásadní pro pohodlný spánek. Osvědčená kombinace tří polštářů je ideální pro Váš komfort i oporu. A také pro stylovější ložnici.
Kolekce Flat White

styly polštářů

Budou Vaše polštáře ve stylu "Classic" nebo "Oxford"? Classic říkáme polštářům s hladkými okraji a pro Oxfordské stlaní jsou charakteristické polštáře s ozdobným okrajem. Všechny naše kolekce disponují oběma variantami ve všech velikostech.
Kolekce Flat White

NAŠE VELIKOSTI

Kromě klasických rozměrů přikrývek si můžete dopřát i variantu dvojitou a prodlouženou. Polštáře v pěti velikostech skvěle doplní jakoukoliv přikrývku, zejména budou-li na Vaší posteli v setu tří pohromadě.
Kolekce Flat White

PROŠITÍ POVLAKU

Povlaky přikrývek jsou opatřeny prošitím, díky kterému peřina z povlaku nevyklouzne. Nepříjemná zapínání na knoflíky nebo zip jsme nahradili tímto elegantním a praktickým detailem.
Kolekce Flat White

PÉČE

Kolekce Flat White umožňuje praní až na 60 °C. Pro běžné osvěžení prádla však doporučujeme prát na 40 °C v pracím prostředku na barevné prádlo. Lze sušit v sušičce.
Kolekce Flat White

Vlastnosti kolekce

Složení 80% bavlna / 20% polyester certifikováno OEKO-TEX® Standard 100
Provedení česaná, merzerovaná bavlna
Dezén 6/24mm proužek
Gramáž 150g/m2, TC250
Péče

NAKUPUJTE KOLEKCI

Mohlo by se Vám líbit