Navštivte náš nově otevřený showroom v Liberci. Svůj termín rezervujte na privateshopping.lejaan.cz. Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Navštivte náš nově otevřený showroom v Liberci. Svůj termín rezervujte na privateshopping.lejaan.cz. Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Navštivte náš nově otevřený showroom v Liberci. Svůj termín rezervujte na privateshopping.lejaan.cz. Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč Navštivte náš nově otevřený showroom v Liberci. Svůj termín rezervujte na privateshopping.lejaan.cz. Vrácení do 14 dnů zdarma Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč
Kolekce Fair Play
Kolekce Fair Play
Kolekce Fair Play

Fair Play

Šedá kolekce vyrobená z certifikované organické bavlny. Odolný a pevný materiál s jemným povrchem je vybavený praktickými logovými uchy, díky kterým snadno unesete vše potřebné. Tašky z kolekce Fair Play si můžete pořídit ve dvou velikostech.
od 260 Kč do 290 Kč
Kolekce Fair Play

Praktičnost

Každý den se najde příležitost pro využití naší Lejaanky. Naštěstí jsou obě naše velikosti dokonale skladné, a tak je můžete mít po ruce 24/7.
Kolekce Fair Play

Udržitelnost

Na cestě k co možná nejefektivnější a udržitelné výrobě jsme navrhli Lejaan Totes. Textilní tašky, díky kterým neplýtváme skvělými materiály a jsme vám o kousek blíž každý den.
Kolekce Fair Play

Péče

Tašku můžete prát až na 60°C v pracím prostředku na barevné prádlo. Lze sušit v sušičce.
Kolekce Fair Play

Vlastnosti kolekce

Složení 100% organická bavlna
Nosnost max 4kg
Odstín PANTONE 13-4104 TPG
Péče

NAKUPUJTE KOLEKCI

Mohlo by se Vám líbit